درباره مان

هدف ما ایستادگی کردن برای حرفه ای است که برای آن بهای عمرمان را پرداخت نموده و از فراز و نشیب های آن سربلند گذر کرده ایم. نگاهی انعطاف پذیر با اختلاط کار حرفه ای، سلیقه و تجربه ی مالک، با الهام از آرایه ی غنی و متنوع از فرهنگ ها و استعدادها، اجماع تیم تخصصی، از علم تا تجربه ی کار حرفه ای در عرصه ی ملی و بین المللی با اعتقاد راستین و تکیه به نام نامی خداوند و قدم هایی استوار، با تفکر و هم اندیشی آنچه صاحبان ایده تا عمل را گرد هم می آورند که به واژه خواستن، مصدر فعلیت بنشانند. امروز این مهم، به همت تیم دلسوز و کارآزموده به نام مشترک آرمان پردازان راد مان ( آپرم ) میسر گردیده است تا به یک هدف همه ی تلاش و همت خورا برای کمک به فراهم سازی بستری مناسب، شکل گیری و گسترش یک کسب و کار و در نهایت اصلاح فرایند های درون سازمانی تا آنجا که توان و تخصص یاری می نماید، بکار بندد.
آرمانتان را پردازش نموده و به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف خود و تعالی سرزمینمان پیاده سازی نمایید.

سخن مدیریت

پشت هر نامی داستانی است که با جوهر وجود آمیخته و به عرق جبین شکل گرفته است، در این رهگذر چه ها دیده و چه بهایی به دیده پرداخته است تا آنی شود که باید. ما نیز از این قصه مستثنی نیستیم.

آپرم به معنای سرافراز نام هنری است که در سال ۱۳۷۹ و با تفکر فعالیت در عرصه ی هنری بنا نهاده شد، تجربه از سر بگذراند و گذر زمان آنچنان انجامید که امروز آپرم در غالب یک مجموعه ی خلاق و قدرتمند نه تنها در زمینه ی هنر بلکه در تمامی شاخه های طراحی تجاری، روابط عمومی، تبلیغات، مباحث حقوقی مرتبط و بسیاری دیگر که به شکل گیری بنگاه اقتصادی قدرتمند می انجامد، ظاهر گردد و حرفی برای گفتن داشته باشد.

شانزده سال تجربه و ممارست در کار تنها پشتوانه صداقت گفتار امروز ماست و ما را همین بس که پیش از هر سخنی بدان جامه ی عمل پوشاندیم تا به هر آنچه ادعا می نماییم پایبند باشیم.

                                                                                                                                                                           به ما اعتماد کنید…

                                                                                                                                                                                                      مهدی کریمی

ماموریت مان

ایجاد بستری مناسب، یکپارچه سازی و برنامه ریزی مدون به نحوی که تمامی الزامات بنگاه اقتصادی شما در مسیری درست و با صرف هزینه های مادی و معنوی صحیح آغاز و به نتیجه ای مطلوب ختم شود. این مهم به یاری متخصصین حوزه های مختلف کاری که گرد هم آمده اند میسر می گردد.

پشتوانه همکاری با شرکت های بزرگ، ما را از ضعف های درون سازمانی و ارتباطی آنان آگاه نمود تا با همفکری و اصول حاکم بهترین روش در جهت نیل به اهداف سازمانی میسر گردد. در این مسیر به تجربه ی عمر در کنارتان هستیم.

چشم انداز مان

کسب و کار ما با شما و شما با آنهایی که بازار هدفتان هستند ارتباط چند سویه دارد، این چرخه چنان حاکم است که بقای یکی در گرو بقای دیگری است و آنان که هنر خوب اندیشیدن و خوب تر عمل کردن دارند در این چرخه پایدار می مانند، قدرت می گیرند و پرچم دار می شوند.

ما با هدف بهترین بود در حرفه و ادعای خود در هر قدم در بهترین شدن شما گام بر میداریم و یقین داریم نیت و اقدام درست بهترین نتیجه را رقم می زند.

98

مشتریان

241

پروژه های انجام شده

241

پروژه های انجام شده

1286

تست

چرا ما

 تجربه ای بیش از ۱۵ سال

 تیم متخصص و حرفه ای

 پایبندی به تعهدات

 رعایت جانب انصاف و اصول کار حرفه ای