مشاور تبلیغات 

تبلیغات و روابط عمومی عناصر لازم و ملزوم یکدیگرند. با روابط عمومی برند را ایجاد و تبلیغات وظیفه برندیگ و به طبع آن کمک به فرایند فروش را بر عهده دارد، پس تبلیغات ارتباطی است که در مسیر آن فاکتورهایی وجود دارد که موثر بودن تبلیغات صورت گرفته را تضمین می نماید. مفاهیمی چون۵M، ۶W، کمپین تبلیغاتی، آژانس تبلیغاتی و بسیاری دیگر در تبلیغات مطرح هستند که مدیران تبلیغاتی را در انجام وظایفشان یاری می نماید. نحوه ی استفاده از این مفاهیم و شرایط تبلیغات موثر در بازارهای ملی و بین المللی برگ برنده ای است که سازمان های دارای مشاوران تبلیغاتی کارآمد از آن بهره می برند.

تبلیغات استراتژیک

تبلیغات زمانی موثر واقع میشود که نسبت به محصول و تیم خود، بازار هدف و از طرف دیگر وضعیت حریفان شناخت کامل و خوبی داشته باشیم. تبلیغات بی مهابا جز آن که هزینه های سربازی برای مجموعه به بار خواهد آورد دستاورد دیگری ندارد. لذا انتخاب و استفاده از نوع تبلیغات موثر بسته به شرایط و هدفمند کردن آنها وظیفه ی است که در موسسه آرمان پردازان راد مان برای آن گام برداشته می شود. ایجاد خلاقیت، صداقت درگفتار و عمل نیز گواه روشنی از عملکرد ما در قبال خواست مشتریانمان تا به امروز محسوب گردیده است.

هویت سازی برند( برند بوک)

طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی

هم اندیشی، ایده پردازی و ارائه راهکارهای خلاقانه

هویت سازی برند( برند بوک)

ایجاد وفاداری در مشتریان کار ساده ای نیست. ایجاد حس اعتقاد به محصول مستلزم داشتن برنامه ای مدون و پیوسته است. و در این برنامه داشتن هویت اختصاصی برند شما را در ذهن و قلب مشتیان تثبیت و تقویت می نماید. و این تنها شراط ماندگاری است.

مراحل هویت سازی برند:

هویت مفهومی برند

زیرساخت برند را شامل می شود، این زیرساخت از استراتژی های صاحب برند، سبد محصول، استراتژی فروش، نوع مخاطب، اهداف برند و بسیاری دیگر تشکیل شده است.

هویت مفهومی برند

مفهوم ما از راه اندازی یک بنگاه اقتصادی که در قالب اهداف و چشم اندازمان تعریف می گردد، دیدگاه های مالی و فروش، بازارهدف در جمله هویت مفهومی برند را می سازد. این مفهوم با جان مجموعه معنا می گیرد.

هویت حسی برند

درک نقش حواس در ساخت برند بسیار حائز اهمیت است. در هویت حسی برند، نگاه بصری، شنیداری، لامسه، بویایی و چشایی معنا پیدا می کند وبا استفاده از این روند می توانیم برندی قدرمتمند را خلق نماییم.

مراحل هویت حسی برند:

مرحله ی اول: درک نقش حواس

مرحله ی دوم:کمی سازی تاثیر حواس

مرحله ی سوم: پردازش هر یک از حواس و چگونگی استفاده از آن در خلق برند

موسسه آرمان پردازان راد مان( آپرم) با تفکر کمک به ساخت برند حسی گام بر میدارد. تمام بازارهدف فرقی نمیکند که یک مصرف کننده ی خانگی باشد و یا سازمانی بزرگ در صنعتی مطرح، در زمان تصمیم گیری محصولی را انتخاب می کنند که بیشتر با آن ارتباط گرفته اند و یکی از شاخصه های اصلی این ارتباط توام با نوع و کیفیت محصول و خدمات ما، حسی است که منتقل می کنیم و بر روی مشتری اثر می گذاریم.

با بررسی برندها در صنعت های مختلف می توان میزان قدرت و ضعف هر یک از مفاهیم فوق را مورد سنجش قرارداد. برند بوک در واقع پیشبرد تمام این مفاهیم در سطحی عالی است بگونه ای که در نا خودآگاه مخاطب ریشته بدواند. اصلاح ضعف ها و تقویت نقاط قوت و ساختن بخش هایی که از دیده به دور مانده اند از اهداف و برنامه های موسسه آرمان پردازان راد مان محسوب می گردد.

طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی

مراد از کمپین تبیغاتی تدوین برنامه جامع تبلیغاتی به نحوی که با برنامه های استراتزیک سازمان هم راستا باشد و می تواند توصیف کننده و یا یادآوری شرکت و دارای رویکرد هایی از جمله فروش و یا بازاریابی با هر مقصودی باشد. لذا نیازمند تحقیق و بررسی جزئیات و تفکر خلاق و قوی و اجرای سریع می باشد.

برخی از مراحل طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی :

  • تعیین اهداف تبلیغاتی
  • تعیین اهداف بازاریابی
  • بودجه بندی کمپین
  • انتخاب راهکارهای ارتباط موثر

تعیین و نظارت دقیق بر اجرای کمپین های تبلیغاتی ( ایده و سناریو – طراحی گرافیک– جلوه های ویژه و… )
برنامه ریزی های رسانه ای

هم اندیشی، ایده پردازی و ارائه راهکارهای خلاقانه

برای آنکه سازمانی بتواند برای نیل به اهدف گام های موثری بردارد نیازمند متخصصینی در حوزه های درگیر می باشد. در واقع هر یکی از این متخصصین موضوع مورد بحث وهدف تعیین شده را با دیدگاه خود مورد بررسی و پایش قرار می دهند و مجموع نظرات است که بهترین مسیر را برای رسیدن به هدف تعیین می کند. در این مسیر وجود کارشناسانی در حوزه تبلیغات، روابط عمومی و بازاریابی با نگاهی از بیرون و فنی و از طرفی با تسلط بر اهداف واستراتژی های درون سازمانی نیز بسیار حائز اهمیت است، چرا که با نگاهی کلی تر و شناخت بازار هدف از زوایای مختلف و ارائه ایده های نو و راهکار های مناسب در این حوزه سازمان ها را یاری می نماید.

برخی گام های هم اندیشی، ایده پردازی و ارائه راهکارهای خلاقانه شامل:

  • ایده پردازی و پیشنهاد شیوه ی تبلیغاتی موثر
  • انتخاب ایده های ناب در رسانه های ارتباطی و شبکه های اجتماعی
  • انتخاب شعار تبلیغاتی اثر گذار و ماندگار در ذهن مخاطب
  • تدوین داستان تبلیغاتی شما به گونه ای موثر و جذاب

تیم تخصصی موسسه آرمان پردازان راد مان ( آپرم ) شانزده سال تجربه فعالیت خود را در حوزه ی تبلیغات را با شما به اشتراک می گذارد تا با اتفاق برای رسیدن به اهداف عالی سازمان و ارتقاء سطح جامعه گام بر داریم.

طراحی و پیاده سازی توسط موسسه آرمان پردازان رادمان ( آپرم )