اخبار

دهمین نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای

۱۵ الی ۱۸ دی ماه
زمان بازدید : ۹ الی ۱۷

اطلاعات مجری برگذارکننده:
شرکت نمایش و همایش پرشین
تلفن: ۷۷۴۴۱۲۸۹ – ۷۷۴۴۱۴۷۲

شتاب فزاينده گسترش فروشگاههاي زنجيره اي خرده فروشي و عمده فروشي وهمچنين فروشگاههاي بزرگ درسطح ايران و الزام به مديريت همه جانبه متناسب با استانداردهاي بين المللي با رعايت مقررات و موازين جمهوري اسلامي ايران اقتضا مينمايد که توجه ويژه وعميقتري به اين مقوله اقتصادي- اجتماعي داشته باشيم. ساماندهي و نظارت اين بخش توسط دولت محترم از يکسو و حضور تشکلهاي غير دولتي و مراکزآموزشي و پژوهشي از سوي ديگر ميتواند از خسارتهاي احتمالي اين حرکت نوين بکاهد .

يکي از روشهاي تبيين اين نوع حرکتها ميتواند برگزاري نمايشگاههاي تخصصي، ملي و بين المللي پيرامون موضوعات فوق الاشاره باشدکه هرکدام علاوه بر امتيازات خاص خود ميتواند در زنجيره موفقيت موثر واقع گردد. برگزاري دهمین نمایشگاه بین المللـی کـالا،خدمات، تجهیزات فروشگاهی وفروشگاه های زنجیـره ای معرف توانمنديها و امکانات بالقوه و بالفعل اين صنعت مهم واستراتژيک است.

سيزدهمين نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

۱۵ الی ۱۸ دی ماه
زمان بازدید : ۹ الی ۱۷

اطلاعات مجری برگذارکننده:
شرکت آوین افراز – تلفن: ۲۲۰۲۰۲۴۸

#خبرنمایشگاهی

دومین نمایشگاه توانمندیهای روستائیان

۱۵ الی ۱۸ دی ماه
زمان بازدید : ۹ الی ۱۷

اطلاعات مجری برگذارکننده:
شرکت آوای موفق ایرانیان – تلفن: ۲۲۷۴۰۳۷۶

این نمایشگاه با حضور استان ها و شهرستان های کشور، دستگاه های اجرایی مرتبط با هدف خدمت رسانی به روستاها و مناطق عشایری، موسسات خیریه، تولید کنندگان محصولات، صنایع دستی و روستایی برپا می شود.
در این نمایشگاه با بهره گیری از دکور زیبا، نمادهای روستایی با حضور نمایندگان اقوام ، ایلات به نمایش گذاشته می شود.
غذاهای سنتی و محلی و اجرای مراسم آیینی در فضای متبوع روستایی «به منزله ایران کوچک در قلب پایتخت» نیز از دیگر برنامه های این نمایشگاه چهار روزه است.

#خبراقتصادی
دلیل‌شکست‌خریدکالای‌ایرانی

وزیر صنعت از شکست طرح کارتدخرید کلای ایرانی به دلیل تأمین‌نشدن منابع مالی آن از سوی بانک مرکزی خبر داد.
محمدرضا نعمت‌زاده در حاشیه همایش بانوی ایرانی کالای ایرانی در جمع خبرنگاران افزود: سود پیش‌بینی شده برای این کارتها ۱۲ درصد و نرخ سود بانکی ۲۱ تا ۲۲ درصد بود که با توجه به محدودیتهای مالی و تأمین نشدن مابه التفاوت آن از سوی بانک مرکزی، این طرح با موفقیت اجرا نشد.
منبع:www.iri1.com