نمونه کارها

ست اداری

همانطور كه داشتن مهر به همراه شماره ثبت از الزامات هر سازماني  محسوب مي گردد، داشتن سربرگ قانوني  نيز به همان ميزان حائز اهميت است. لذا در صورتي كه سازمان ها از بدو تاسيس، ملزومات اساسي خود همچون سربرگ ، پاكت، كارت ويزيت و.. که در مجموع  همان ست اداری نامگذاری می شود  را در نظر بگيرند، علاوه بر اينكه ايجاد اعتبار مي نمايند  و  در صورتی که از طرح و رنگ مناسب  سازماني نيز   بهره ببرند در پيشبرد هرچه بهتر و قوي تر اهداف سازمان  موفقتر عمل خواهند کرد.


کاتالوگ و بروشور

كاتالوگ( catalogue ) که معناي تحت الفظي آن فهرست كردن است ، درواقع ابزاري ساده، زيبا و گويا از خدمات و محصولات شركت جهت معرفي و شناساندن خود به مشتري میباشد كه امكان توضيح دادن در مورد محصولات و نشان دادن وي‍‍ژگي هاي منحصر به فرد سازمان و محصولات را مطابق اصول و استانداردهابه زيبايي هرچه تمام تر فراهم مي آورد.

کارت ویزیت

عبارت كارت ويزيت برگرفته از معادل لاتين آن (visit card) و به معناي كارت يا ابزاري جهت ملاقات مي باشد. ابزاري است جهت شناساندن و برقراري ارتباط سريعتر و موجه با مشتريان بلقوه و بلفعل كه از ساليان دور تا كنون در تمام جوامع منصوب بوده است. تمام اشخاص حقيقي و حقوقي اين امكان را دارند تا با ثبت اطلاعات لازم بر روي كارت ويزيت خود، با  رنگي مناسب  و استفاده  از طراحی كه بيانگرحرفه اي بودن فعاليت باشد، از كارت ويزيت مناسب استفاده نمايند.


پوستر
بسته بندی

طراحی بسته بندی شامل طراحی فیزیک بسته بندی و گرافیک آن است، علم طراحی بسته‌بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است به گونه ای که از سویی کمترین آزار در حین تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط زیست وارد گردد. طراحی بسته بندی، هنر و علم را در نگاه انتقادی مردم به خدمت می گیرد تا بتواند اثری مناسب را عرضه نماید.

دیگرها